• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

honor

 1. Motherboard

  Продавам Huawei HONOR 8X

  Нов неодпакуван телефон земен од A1 со целосна гаранција. Контакт само по телефон: 075 775 765 Цена: 10 000 Денари. Honor 8X | Ledikom Honor 8X - Full phone specifications
 2. Krk198

  Huawei P9 lite

  Продавам Huawei P9 Lite 2/16GB во одлична состојба, користен со tempered glass и case од кога е купен. Доаѓа со оригиналниот полнач и кутија. Цена: 4500 денари
На врв Дно