Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

hometheathre

  1. Домашно кино Philips HTD3540 300W

    Домашно кино Philips HTD3540 300W

    Се продава домашното кино, купено пред 5 години од кои последниве 3 години не е вклучено воопшто. Целосно функционално, со забелешка на вуферот кој е оштетен малку. Без замени.
На врв Дно