Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

homekit

  1. Homekit Enthusiast

    Здраво и Живо

    Почитувани, Сакам да започнам со Smart Home но на Apple Homekit бидејќи фамилијарно сме на тој екосистем. Дали некој од вас има искуство или може да ме упати каде би набавил Apple HomeKit производи во Македонија? Благодарам однапред!
На врв Дно