Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

home

 1. Skorp

  Продадено Google Home Assistant

  Ќе ве молам за проценка на Google Home Assistant. Си работи најнормално и доаѓа со оригиналната кутија и сите додатоци.
 2. TATA_MATA

  Home/Office конфигурација

  Нит имам потреба, нити пак ќе јас склопувам, но бидејќи нема ваква тема за овој usecase ме интересира што би препорачале за компјутер кој би се користел за Office, сурфање и гледање филмови (без било каков гејминг). *Знам дека некои работи се оверкил, но за ваков usercase не се очекува дека...
На врв Дно