• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

hitachi

  1. rippermkd

    Проценка HITACHI 49" 49HK4W64 4k TV

    ако може проценка, па ако ми се бендиса цената, може и на продажба. телевизорот е без ногарки, купен од сетек, но доаѓа со подвижен држач. користен за гејминг, со мала латенција (ко за ТВ) немам никакви проблеми со гејминг, и шутерите добро ги тера. со 2 HDMI @60Hrtz 4k и уште 2 @30Hrz. купен...
На врв Дно