• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

hero5

  1. theMAD

    Проценка GoPro Hero5 Black

    Здраво повторно, имам за продажба GoPro Hero 5 Black, купен во италија на 3 Окомври во Италија, без оригинално пакуванје (барем мислам, треба да побарам дома, мозе го имам уште пакованјето), без гаранција.
На врв Дно