• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

hero 4

 1. dddragan

  Продадено Продавам GoPro Hero 4 Black

  Продавам GoPro Hero 4 Black и додатоци. Пакетот содржи: GoPro Hero 4 Black камера; Оригинален case со оригинални водоотпорна и "кабриолет" вратичка; Skeleton case; Оригинален housing lens replacement kit (леќа, гумичка, штрафчиња и штрафцигер); 2 Smatree батерии (едната држи +25 минути активно...
 2. Oktar

  Продадено GoPro Hero 4 Black Edition

  Бидејќи вирусот не сопира, а со него и економската криза, се решив на уште еден драматичен и тежок чекор, да ја огласам и мојата акциона камера :( Ок не е толку драма затоа што скоро и да не ја користам, одкако ја купив утврдив дека не правам некои нарочито интересни и возбудливи работи во...
На врв Дно