Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

height adjustment

  1. Нема Слика

    DELL P2419H

    Мониторот е користен околу 1 година (произведен почеток на 2021). Состојбата му е 10/10, нема никаква козметичка или функционална забелешка. Specs: Panel: IPS Resolution: 1920 x 1080 at 60 Hz Pixel per Inch (PPI): 92 Contrast Ratio: 1000 : 1 (typical) Brightness: 250 cd/m² (typical) Response...
На врв Дно