• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

hdd-napojuvanje

  1. zipi123

    kupuvam hdd i napojuvanje.

    Kupuvam hard disk sata 80/120/160 gb nebitno Sata Napojuvanje nekoe smesno do 300w Ponudi vo poraka.
На врв Дно