• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

hdd 4tb

 1. R

  Екстерни дискови - 4ТБ

  Се продаваат екстерни дискови, користени за фармање на чиа, вкупно околу 5 месеци користени. HDD External 3.5" 4TB USB3.0 Verbatim Store 'n' Save - 5.300 денари * 6 парчиња HDD External 3.5" A-Data 4TB HM800 External Hard Drive - 4.000 денари * 9 парчиња Повеќе инфо во пп.
 2. zipi123

  Се продаваат хард дискови 4тб

  Se prodavaat 3x hdd seagate baracuda 4tb Cena:6000 den parce So garancija od anhoch 2 godini.
На врв Дно