• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

harddrive

  1. Глупав

    Продадено 2 * 2TB WD Red NAS

    се мислам за поголеми дискови... ако решам да ги продавам ќе идат комплет... би сакал реална проценка NOTE: не знам од каде на вториот диск ми извади толку саати работа (искрено беше вклучен на PC кој идеше на Sleep кога не работев едно 6-9 месеца, а ми извади нешто над година дена работа)...
На врв Дно