Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

hap

  1. Нема Слика

    Продавам Mikrotik hAP AC2

    Продавам практично неупотребуван Mikrotik hAP AC2 користен 3 месеци во викендица како "on demand" рутер со помош на 4G Modem. Со оглед на тоа дека рутерот го вклучувам само кога одам во викендица, истиот практично има неполни 50 часа ефективна работа. Земав друго решение за интернет во викендица...
На врв Дно