• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

hantol

  1. null_ptr

    Мислење за UPS

    Дајте мислење за оваа UPS Hantol HU1200 - 1200VA (750W) Анхоч Во последно време има прекин на струја на секои 2-3 часа и неможам да зачувам сработено како човек :angry: Поздрав
На врв Дно