Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

half life 3

  1. Gappo

    Half-life: Alyx

    Гледам никој ја нема спомнато. Не е Episode Three, ниту Half-Life 3, туку prequel, ама е првата Half-Life игра од Valve после 15 години. Дали сте исхајпани? Најавена е за Март, 2020 и најголемата цака е тоа што ќе биде VR exclusive. До сега немав размислувано да купам VR headset, ама после...
На врв Дно