• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

haf912

  1. Astraion

    Продадено Куќиште Cooler Master HAF 912

    Продавам куќиште Cooler Master HAF 912 без оштетувања, со следните карактеристики: 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, e-SATA и HD аудио на предниот интерфејс 1 голем 200mm фен со црвен ЛЕД на предната страна 1x 120mm фен позади Цена: 2500 ден. *прашања и инфо во пп
На врв Дно