Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

haf-xb

  1. Нема Слика

    Продавам куќиште Coolermaster HAF-XB

    Продавам куќиште со огромно култно следбеништво, Coolermaster HAF-XB. Oдлично сочувано, прв сопственик, купено од Сет, чувано во непушачка просторија. Model Number RC-902XB-KKN1 Materials Steel body, Front Mesh, Plastic bezel Dimensions (L x W x H) 442 x 330 x 423 mm / 17.4 x...
На врв Дно