• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

hacking

  1. zeroscience

    I Own Your Building (Management System) - Security Research Report

    Линк: https://www.zeroscience.mk/files/ioybms_gk_2019.pdf
На врв Дно