Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

hacking

 1. Ata

  Flipper Zero

  Ne sum siguren dali temava e za tuka, pa admini brisete/premestivajte Dali nekoj ima iskustvo so Flipper Zero Jas samo sto gomdobiv pa sakav da vidam dali nekoj go koristi za nesto unikatno?
 2. zeroscience

  I Own Your Building (Management System) - Security Research Report

  Линк: https://www.zeroscience.mk/files/ioybms_gk_2019.pdf
На врв Дно