• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

h87

  1. Necromancer

    Продадено РС i5-4670/H87-Pro/8GB RAM/120GB SSD

    Ќе ве замолам за проценка, а после и за продажба за следната конфигурација: MB: H87 PRO CPU: i5-4670 3.4 GHz up to 3.8 GHz RAM: 8GB DDR3 1333 Mhz GPU: GTX 750Ti 2GB 120GB SSD Gigabyte 1TB HDD WD Blue PSU: 460W PCU Fan: 120mm front Благодарам.
На врв Дно