Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

h61m k

  1. Asus H61M K

    Asus H61M K

    Се продава матичната, НО едниот слот за РАМ не функционира. Цена фиксна: 600 денари.
На врв Дно