Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

h510

  1. Куќиште NZXT H510 (ATX Mid-Tower, Window, 2xAer F120) CA-H510B-B1

    Куќиште NZXT H510 (ATX Mid-Tower, Window, 2xAer F120) CA-H510B-B1

    Се продава поради купување на ново куќиште. Моделот е црна боја со црни акценти. Слики (кликнете на сликите прикачени во огласот за поголема резолуција): Куќиштето е одлично зачувано, без оштетувања и минимални (ако воопшто) траги на користење. Доаѓа со двата фабрички инсталирани NZXT Aer...
На врв Дно