• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

gygabyte

  1. -Ata-

    Продавам GTX 1080 G1 Gaming 8G

    Продавам gygabyte GTX 1080 G1 Gaming 8G комплет со кутија. Нормално користена за игри. цена 18.500 ден
На врв Дно