• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

гуглтранслејт пдф

  1. WeiWuWei

    Екстензија/Скрипта

    Здраво Дали знае некој дали постои Екстензија/Скрипта/Програма или било што за да можам да симнам преведен PDF документ од Google Document Translate Пробав неколку сајтови ама фајлот е преголем и бараат да правам split на пдф-то и после кога ги ставам кај нивниот сајт не ги преведува баш исто...
На врв Дно