• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

guest

  1. goranzdr

    Конфигурирање на guest wifi мрежа

    здраво, дали може некој да ми помогне за конфигурирање на guest wifi мрежа? благодарам.
На врв Дно