gtx1060

  1. champagnepepe

    Продадено Продавам ASUS GTX1060 6GB

    Се продава DUAL-GTX1060-O6G | Graphics Cards | ASUS Global Редовно чистена, гушкана, гејмана со мерак, со истечена гаранција. Како нова. Цена : 8000 денари. Заинтересирани пп.
  2. F

    Проценка 2 сетови CPU+MB+RAM, 2 графички и рандом периферија

    Ко што кажува насловот, потребна ми е проценка на следниве делови, а некои од нив веројатно ќе идат и на продажба после тоа. I7-3770K Asus P8Z77-V LX 4x4GB DDR3 Kingston HyperX Blue @ 1866MHz CL9 Asus GTX 1060 Turbo 6GB Gigabyte GTX 1060 Xtreme Gaming 6GB (Ниедна од овие не е копана и двете се...
На врв Дно