• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

gtx1060 3gb

  1. gremlin

    2x MSI GTX 1060 3GB

    Продавам две графички MSI GTX 1060 3GB: 1. GeForce GTX 1060 ARMOR 3G V1 | Graphics card - The world leader in display performance | MSI Global - 7500 2. GeForce GTX 1060 3G OC | Graphics card - The world leader in display performance | MSI Global - 7000 Копани се но се во добра состојба...
На врв Дно