• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

gtx1050ti

  1. Delta111

    Купувам GTX 1050 TI 4GB

    Како што стои во насловот барам GTX 1050 TI 4GB. Да има барем 6 месеци преостаната гаранција, да не е копана, вентилаторите и самата карта да се 100% исправни. Понуди по пп.
На врв Дно