• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

gtx 980ti

  1. spiritBreaker

    Се продава Gigabyte GTX 980Ti G1 Gaming

    се продава графичката од насловот. измината гаранција, користена само за гејминг, редовно чистена. цена фиксна 28 000, без замени. контакт тука или во пп. слики ќе се стават подоцна.
На врв Дно