• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

gtx 980 980ti 1070

  1. ImTheDude

    Купено Купувам GTX 980/980ti/1070

    Купувам било која од наведените картички, со или без гаранција, нова или користена сеедно, копана или не, само битно е да е скроз исправна без маани. Понуди во пп, Фала.
На врв Дно