Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gtx 970

 1. Asus Strix GeForce GTX 970 OC 4GB

  Asus Strix GeForce GTX 970 OC 4GB

  Користена е минимално за CS:GO, никогаш за мајнинг, без никаков проблем, можеме да ја тестираме на лице место. Цена: 6k
 2. SpiritBond

  Помош при избор на две графички

  Здраво дечки сакам да слушнам ваше мислење за тоа која е подобра карта Gigabyte GTX 970 4Gb ( http://www.anhoch.com/product/36882/gigabyte-pcx-geforce-gtx970-4gb-gddr5-hdmi2xdvi3xdp-overclock-windforce-3x ) или Asus R9 390 8Gb (...
На врв Дно