Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gtx 750ti

  1. Nvidia GTX 750ti Gigabyte WiNDFORCE 4GB.

    Nvidia GTX 750ti Gigabyte WiNDFORCE 4GB.

    Grafickata e vo odlicna sostojba bez nikakva maana i bez ostetuvanja, termalna pasta e smeneta pred edna godina i grafickata pretezno e koristena za gaming (CS:GO). Za bilo kakvi podetalni informacii kontakt vo privatna poraka.
На врв Дно