• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

gtx 1080 nvidia

  1. mkextremer

    GTX 1080 Gigabyte G1

    Постирајте ја во ком. вашата омилена игра доколку сакате да ја видите во акција (Benchmarks итн.) и ако имате какви било прашања во врска со 1080 G1 од Gigabyte.
На врв Дно