Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gtx 1070

 1. Нема Слика

  Продавам Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 Gaming 8G

  Продавам графичка карта Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 Gaming 8G, користена исклучиво за повремено играње. Картата е во одлична козметичка и функционална состојба и доаѓа со оригиналното пакување. Ја продавам од причина што ја надградив конфигурација со Gigabyte RTX 3070 Aorus Master купена од...
 2. Asus Dual GTX 1070 8gb

  Asus Dual GTX 1070 8gb

  Користена 2 години за Video rendering во Premier Pro и кежуал гејминг. Ако му значи сето ова на некој, пошо глеам има поделни мислења за начинот на користени графички. 12 500 денари. 076 461 881 Иво
На врв Дно