Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gtx 1060 6gb

  1. GTX 1060 G1 GAMING 6GB

    GTX 1060 G1 GAMING 6GB

    Дечки немам осет колку би можел да и земам на: GTX 1060 G1 GAMING 6GB прв газда со гаранција (помината нормално) фискална чувам се на мое име, лајт гејмана LOL Fortnite... со кутија се комплет чувам... ете и некое фотче има... Проценка колку идат сега овие со оглед горе описов па ако фати око ќе...
На врв Дно