Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gtx 1060 3gb

 1. Нема Слика

  Продавам буџет гејминг конфигурација

  Продавам буџет гејминг конфигурација со следните спецификации: CPU: i7 6700 MB: Z170-HD3-CF RAM: 2x8gb ddr4 Apacer 2333 MHz GPU: 1060 3gb Gigabyte Windforce OC PSU: CM 600w 80plus HDD:WD BLUE 500gb CPU Cooler: CM evo 212s 17.000 Денарос или замена за 5800х или 5800х3d со моја доплата...
 2. GTX 1060 3GB

  GTX 1060 3GB

  Се продава графичка карта MSI GTX 1060 OC 3GB Половна, многу добро зачувана, користена ретко за лајт гејминг. Следува спакувана во кутијата. Праќам по карго.
На врв Дно