• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

gtx 1050ti

 1. Ficiani

  Проценка Asus GeForce GTX 1050Ti 4gb GDDR5

  Asus Phoenix GeForce GTX 1050Ti 4GB GDDR5 Проценка на графичкава би било од огромна корист. Купена е почеток на Јануари 2018та. Нема гаранција.
 2. gremlin

  ASUS Cerberus GTX 1050Ti O4G

  Ја продавам графичакава, нова на 10-ти купена во СЕТ со 3 години гаранција, во оригинално пакување. Требаше да ја користам едно 2-3 месеца за гејминг дур не се симнат малце цениве но се смени планот па иде на продажба одма. Цена: 11.000 (Нова е 13.000) Линк до продуктот: ASUS...
На врв Дно