Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gtx 1050 ti 4gb

 1. Asus STRIX - GTX 1050 Ti - 4GB

  Asus STRIX - GTX 1050 Ti - 4GB

  Се продава графичката. Прв сопственик, купена нова од тука. Користена 2,5 години. Средена однатре и однадвор :) Има простор за договор. 078 263 920
 2. Нема Слика

  Десктоп компоненти amd/intel

  Ве молам за проценка на следниве компоненти. Од двa различни PC-a. По оформување на цена само една комбинација ќе оди на продажба. MB - Asus B150M-A/M.2 CPU - i5 7500 RAM - 16GB (2x8) DDR4 Kingston HyperX GPU - GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 PSU - CoolerMaster MasterWatt Lite 700W MB - Gigabyte B450M...
 3. M

  Продадено Продавам Gigabyte GTX 1050 Ti 4GB 4G 1050ti RGB GPU

  Продавам графичка Gigabyte GTX 1050Ti купена на ново ( прв газда), користена само за гејминг во домашни услови. Температури до 65 степени. Features Powered by GeForce® GTX 1050 Ti Integrated with 4GB GDDR5 128bit memory WINDFORCE 2X with Blade Fan Design 16.8M Customizable Color RGB Lighting...
На врв Дно