• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gt440

  1. Andrei

    Afox GT 440

    Графичката е купена во конфигурација од сет во 2012. Купив нова и сакам да се ослободам од оваа. Некој ако може да каже по колку се продаваат моментално?
На врв Дно