Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gt2pro

  1. bogdan.j

    Huawei GT2 Pro 46mm Night Black

    Си го продавам смарт часовников Huawei GT2 Pro: https://consumer.huawei.com/en/wearables/watch-gt2-pro/ Купен е во Анхоч пред година и шест месеци. Причината што го продавам искрено ми здосади. Кутија додатоци се си имам + уште едно портокалово ремче. Купен е 17.000 денари, сега е 13.000...
На врв Дно