• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

gt-p7500

  1. M

    Проблем Android upgrade на Galaxy Tab (GT-P7500)

    Имам проблем со наградба на андроидот кој остана на верзија 3.1, односно не можам да го надградам бидејќи никако не можам да го поврзам на Kies. Мислејќи дека проблемот е од него, купив нов USB кабел. И со новиот кабел нема напредок. Можно е проблемот да е конекторот на таблетот. Има ли некој...
На врв Дно