Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gsm

  1. M

    GSM Терминација

    Здраво. Ме интересира дали некој пробал и работи со ГСМ терминација во Македонија. Дали е исплатлива инвестиција и дали има повраток на средствата. Дали траат СИМ картичките. Поздрав.
На врв Дно