Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

g.skill

 1. G.Skill KM570 Mechanical Cherry MX Red

  G.Skill KM570 Mechanical Cherry MX Red

  Kupena od Neksio vo dalecnata 2019, koristena godina dena, od togas sedi vo kutija vo fioka. Vo odlicna sostojba, treba da se iscisti samo. Doaga so originalna kutija. Nikola 070321822
 2. Нема Слика

  Продавам тастатура G-SKILL КМ360 cherry red

  Продавам механичка тастатура со бел LED беклајт G.Skill KM360 Black верзија со MX Cherry Red. Тастатурата е зачувана НО при чистење го извадов тоа металното држаче за спејсот и сега клата при притискање на ќошевите.Нема ников проблем при работа/играње. Цената изнесува 1400 денари фиксно.
 3. Продавам RAM DDR4 2x8GB G.Skill TridentZ

  Продавам RAM DDR4 2x8GB G.Skill TridentZ

  Продавам RAM DDR4 2x8GB G.Skill TridentZ F4-3200C16D-16GTZB DDR4-3200 CL16-18-18-38 1.35V Слики и од v16 и од v17 Thaiphoon. Без проблем работи на 1.35V на 1800/3600 со CL18-20-20-56. Гаранција би требало да има, ама треба да се провери, ќе пишам ако ја најдам...
На врв Дно