Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

грефичка

  1. Asus Dual GTX 1070 8gb

    Asus Dual GTX 1070 8gb

    Користена 2 години за Video rendering во Premier Pro и кежуал гејминг. Ако му значи сето ова на некој, пошо глеам има поделни мислења за начинот на користени графички. 12 500 денари. 076 461 881 Иво
На врв Дно