• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

графички дизајн

  1. NecrotoX

    Photopea - Бесплатен онлајн Photoshop клон

    https://www.photopea.com/ Случајно ја најдов апликацијава односно веб странава и пријатно сум изненаден. (y) Се работи за скоро идентична копија на Фотошоп со горе-доле сите битни функционалности која е бесплатна и работи во било кој интернет прелистувач без да има потреба да се инсталира...
На врв Дно