• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

gpu fan

  1. Abkanis

    Помош: Проблем со графичка

    Здраво друштво. Веќе неколку месеци се мачам со графичката, ја пратив и на сервис ама после некое време пак се јави истиот проблем, па реков да се обратам тука за совет/помош. Графичката е купена пред година и еден месец, уште е под гаранција, добро сочувана без никаков оверклок (пробав еднаш...
На врв Дно