Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

гпу

  1. Нема Слика

    Low Profile Графичка Картичка

    Здраво, купувам low profile графичка, понудете што и да имате од GTX 1030, 1050, 1050ти, 1650, или AMD RX 550 или 6400. Ќе се користи за лајт гејмање. Фала многу.
На врв Дно