• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

googlecloud

  1. Глупав

    Проценка Продавам CloudAcademy.com account

    Продавам CloudAcademy account кој гласи на мое име (напомена: сертификациите се на друго место) во валидност од 7 месеци, пред сѐ поради причина дека моментално немам време да го користам во потполност... заинтересиран/a некој/a (инсинуирам мудар/мудра) нека ме контакира во Проивтна...
На врв Дно