Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

google play

 1. pipelin

  Google Play Games - Играј игри за Android на твојот компјутер

  Minimum PC specifications Your PC will need to meet these requirements to play. • OS: Windows 10 (v2004) • Storage: Solid state drive (SSD) with 10 GB of available storage space • Graphics: Intel® UHD Graphics 630 GPU or comparable • Processor: 4 CPU physical cores (some...
 2. D

  Направив Нова Игра на Google Play, пробајте ја!

  За сите оние кој го сакаат фудбалот, тука можете да проверите колку добро ги познавате играчите, а ако не ги знаете можете да ги научите полесно. Ми треба вашето мислење за играта, слободно изразете се во коментарите подоле, така многу ќе ми помогнете, освен тоа оставете и солиден review на...
 3. JensenInterceptor

  Дали работи наплата на апликации на Гугл Плеј за МК?

  Последен пат кога гледав не можеше да ја наплатите вашата апликација на Гугл Плеј односно мора да биде бесплатна. Дали нешто сменето за Македонија? Или важат истите правила како за ПејПал, само праќаш ама не може да примиш пари на банкарска сметка?
На врв Дно