Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

google play games

  1. pipelin

    Google Play Games - Играј игри за Android на твојот компјутер

    Minimum PC specifications Your PC will need to meet these requirements to play. • OS: Windows 10 (v2004) • Storage: Solid state drive (SSD) with 10 GB of available storage space • Graphics: Intel® UHD Graphics 630 GPU or comparable • Processor: 4 CPU physical cores (some...
На врв Дно