• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

google pixel

 1. temelk4

  Проценка Google Pixel 3a XL

  Друштво ако има мајстор прво ако се поправа би го поправил. Значи има проблем со екранот (најверојатно), дава прво линии по ќош, а после неколку секунди екранот станува розев. Ако не се поправа иде на продажба за делови.
 2. Necromancer

  Google Pixel 3 XL 64GB Just Black

  Продавам нов, со целофан Google Pixel 3 XL 64GB Just Black. Сите додатоци што одат со него (како на сликата), слушалки на USB-C, адаптер USB-C to 3,5mm audio, кабел, полнач... Цена: 50.000 ден. Повеќе инфо во ПП или на 071 243 437.
На врв Дно