Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

google pixel 8 pro

  1. Google Pixel 8 Pro 12 GB/128 GB

    Google Pixel 8 Pro 12 GB/128 GB

    Се продава Google Pixel 8 Pro користен пола година, отклучен на сите мрежи, доаѓа со маска, заштитно стакло и кутија. Телефонот е 100% исправен без никаква мана, проверка кога сакате и кај сакате. Цена: 43.000 Денари
На врв Дно